Producenci
Promocje
Stodoły z drewnianymi zwierzątkami
Stodoły z drewnianymi zwierzątkami
79,00 zł 73,00 zł
szt.
Zestaw edukacyjny do origami Zwierzęta
Zestaw edukacyjny do origami Zwierzęta
26,90 zł 23,90 zł
szt.
Projektor, uspokajacz z pozytywką
Projektor, uspokajacz z pozytywką
79,00 zł 69,00 zł
BYSTRE OKO gra z dzwonkiem Roter Kafer
BYSTRE OKO gra z dzwonkiem Roter Kafer
42,00 zł 39,00 zł
szt.
BARANEK PRZYTULANKA
BARANEK PRZYTULANKA
55,00 zł 29,90 zł
szt.

Zwroty i reklamacje

Prawo do reklamacji i zwroty

Wszystkie produkty oferowane przez Bystrzakowo.pl są nowe. Sklep jest zobowiązany do dostarczenia Klientom sprzedawanych rzeczy bez wad fizycznych i prawnych (rękojmia). Ewentualna naprawa reklamowanego produktu jest realizowana przez Bystrzakowo.pl lub serwis producenta.

Procedura reklamacji szczegółowo opisana jest w regulaminie sklepu.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY:

1. Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827) kupujący, który zawarł umowę na odległość poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni od otrzymania towaru (przesyłki) odstąpić od niej bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art. 35 ustawy. Klient może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie.     

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.


2. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od umowy towar zakupiony w Bystrzakowo.pl należy zwrócić niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Zwrotów należy dokonywać po wcześniejszym ustaleniu z Bystrzakowo.pl.  

Bystrzakowo.pl nie pokrywa kosztów zwrotu towaru.                                  

3. W przypadku odstąpienia przez Klienta od umowy sprzedaży, Sklep dokona zwrotu ceny towaru niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  

Bystrzakowo.pl zwraca tylko koszty najtańszej formy dostawy towaru.

4. Przesyłki wysyłane na koszt Bystrzakowo.pl Elżbieta Konieczny nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.   

5. Adres do zwrotów: Bystrzakowo.pl Elżbieta Konieczny, 43-211 Piasek, ul. J. Słowackiego 39.

 Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami proszę dołączyć także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl